$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

ESKİ DOSTLAR, İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

ESKİ DOSTLAR, İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
  • 01.06.2017

EŞİ Vali Seyfettin Azizoğlu ile birlikte Tekman’a giden Nilgün Azizoğlu, şehit ve gazi aileleri ile düzenlenen iftar yemeğinde biraraya geldi.

Nilgün Azizoğlu’na, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çelik’in eşi Nadire Çelik ve Tekman Kaymakamı Kemal Karahan’ın eşi Enise Karahan eşlik etti. Tekman’da ilk olarak Anadolu Lisesi Çocuk Gelişiminin resim sergisi ve Şehit Nurullah Saraç Orta Okulunda düzenlenen proje sergisinin açılışına katılan Nilgün Azizoğlu, iftar yemeğinde ise şehit, gazi aileleri ve Tekmanlı bayanlarla biraraya geldi.

Öğretmenevinde yapılan iftar yemeğinde misafirleri ile buluşan Azizoğlu, konuklarına beraberinde getirdiği hediyeleri dağıttı. Çocukları da sevindiren bayan Azizoğlu, halkın gösterdiği yakınlık ve misafirperverliğe teşekkür etti.

İlçede sağlanan güvenlik ortamının önemli olduğunu, halkın da bundan büyük mutluluk duyduğunu belirten Nilgün Azizoğlu, “Halkın yüzündeki korku ve endişe izleri, yerini tebessüme bırakmış. İnsanımızdaki rahatlık, huzur ve güvenden kaynaklanan mutluluk, hepimizi sevindirdi. Birbirimizle yakınlaştık, insanlarımızla kaynaştık. Son derece hoş bir Tekman gezisi yaptık” dedi.

İftar yemeğinin ardından 27 yıllık özlemini de gideren bayan Azizoğlu, burada yaşayan dostlarıyla buluştu. Tekrar bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Azizoğlu, “Hepinizi çok özlemişim. Sizleri görünce aradan geçen uzun yıllara rağmen dostluğumuzun eskimediğini hissettim. Kalpten bağlılık böyle bir şey” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ