$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

DUALARIMIZ GENÇ EMRE İÇİN!

DUALARIMIZ GENÇ EMRE İÇİN!
  • 31.10.2017

DÖNEMİN Türk Hava Yolları (THY) Müdürü olarak Erzurum insanına verdiği hizmetler ile tanınan Vedat Durmazpınar’ın pilot adayı oğlu Emre Durmazpınar’ın kullandığı eğitim uçağı, Çorlu Havalanı’nda düştü. Genç Emre’nin uçak kazasını yaralı olarak atlattığı öğrenildi.

Erzurum’da sevimli ve sempatik hareketleri ile bilinen, canayakınlığı ile tanınan, bir süre de MÜSİAD Erzurum Şubesi’nde gençlik komisyonu başkanlığını yürüten Emre Durmazpınar’ın, Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde uçak kazası geçirdiği haberi, yürekleri ağızlara getirdi.

Pilot olmak için gayret gösteren Emre Durmazpınar’ın kullandığı Diamond 21 tipi eğitim uçağı, edinilen bilgiye göre, solo uçuş gerçekleştirirken, kalkıştan kısa bir süre sonra düştü.

Havalanı kulesinin yaklaşık 400 metre yakınında meydana gelen kazanın sebebi henüz öğrelimezken, kazayı Emre Durmazpınar’ın yaralı olarak atlattığı kaydedildi.

Kolları, çenesi ve bacakları kırılan Emre Durmazpınar’ın Çorlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındığı ifade edildi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ