$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,24 / Satış: 18,31

ERCAN: YENİ NESİLLERİN MİMARLARI BİZLERİZ!

ERCAN: YENİ NESİLLERİN MİMARLARI BİZLERİZ!
  • 18.08.2017

TAYİNLERİ çıkan şube müdürü arkadaşlarına veda yemeği veren Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, “Yaptığınız hizmetler unutulmayacak. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, yeni çalışma hayatınızda başarı diliyorum” dedi.

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve Bilecik Osmaneli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Mücahit Fayetorbay, Kocaeli Kartepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Sinan Taş, Manisa Demirci İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Mürsel Karagöz için veda yemeği düzenlendi.

Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ın yanısıra Maarif Müfettişler Başkan Yardımcısı Mustafa Çelik, Müdür Yardımcıları İsmail Bağrıyanık, Samih Kır, Mehmet Yaşar Yıldırım, Halil Karapınar, İsmail Yeşilyurt, Turan Bağaçlı, Şube Müdürleri, Süleyman Ömeroğulları, Rakıp Taş, Tolga Temir ve Yılmaz Subaşı katıldı.

15 aydır beraber çalıştıklarını belirterek, geleceğimizin en büyük teminatı olan öğrencilerimiz için canla başla hizmet eden maarif camiasının daha kutsal, daha önemli, daha elzem işler yaptığının altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, “Ülkemizin hedeflenen muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkması ve coğrafyamıza umut vaat eden bir ülke olabilmesi için yetişecek olan nesillerin mimarları bizleriz. Misyonumuzun hakkını vermek için gece-gündüz demeden halis bir niyetle ve sabrederek çalışmalarımızı sürdürmek, başarıyı yakalamak için de rahatımızdan feragat etmemiz gerekiyor. Bu camianın gerçekleştireceği başarılar ekip çalışması sonucunda elde edilen başarılardır. Bu ekipte emek sarf eden, kafa yoran, mücadele veren arkadaşlarıma teşekkür ediyor tayini çıkan arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ