$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

İYİ PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
  • 22.12.2018

İSMİ, İYİ Parti’den Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Mahmut Uykusuz, seçilmesi halinde herkesi kucaklayan bir görev anlayışıyla hareket edeceğini belirtti, “Sorunları çok büyük bir şehri yönetmeye talip olmak, ateşten gömlek giymek gibi bir şey. Bu memlekette yaşayan, halkının sıkıntılarına uzun zamandan beri tanıklık etmiş birisi olarak öncelikleri belirlemiş durumdayız. Biz, Erzurum’u sevdiğimiz için aday olduk” dedi.

Havalimanında partililer tarafından karşılanan, üzerinde farklı mesajların yazılı olduğu dövizlerle karşılanan Mahmut Uykusuz’a, şehrin girişinde cirit ekibi eşlik etti. Otobüsten inen ve ciritçilerle tokalaşan Uykusuz, İYİ Parti İl Binası önünde vatandaşlara hitap etti. Seçilmesi halinde Karadayı Mağdurları’nın uzun zamandan beri yaşadıkları mağduriyeti gidereceği sözü veren Uykusuz, şöyle devam etti:

DELİKLİ KÖR KURUŞUN HESABI SORULACAK

“- Halkımızın gösterdiği teveccühe çok teşekkür ediyorum. Umarım bu teveccühe layık oluruz. Seçime  3 aydan biraz daha fazla bir zaman var. Bu zamanı iyi değerlendireceğimize inanıyorum. Erzurum belediyelerini, Erzurum’un öz be öz çocukları yönetsin istiyoruz. Ancak biz biri birimizin dilinden ve derdinden anlarız. Bu şehrin ben yazında da vardım, kışında da, gecesinde de-gündüzünde de. Erzurum’un sorun ve sıkıntılarını iyi biliyoruz. Devletin ve milletin malını, kaynağını çarçur etmeden, azami titizlik göstererek, kullanacak, yerinde harcayacağız. Delikli kör kuruşun hesabını soracak, yalansız, riyasız bir görev anlayışıyla çalışacağız. Seçilir de görevi devralırsak, parti ayrımı yapmaksızın, herkesi kucaklayan bir görev anlayışıyla hareket edeceğiz.”

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Mahmut Uykusuz, “Bugün buradan seçim çalışmalarımızın da startını veriyoruz. Herkese ulaşacak, her kapıyı tıklatacak, her eli sıkacak, yapacaklarımızı da insanımıza anlatmaya çalışacağız. Yolumuz açık olsun. Görünen o ki, bize bundan böyle uyku haram” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ