$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

MONOTONLUKTAN SIKILAN MEMURA İLGİNÇ DAVET

MONOTONLUKTAN SIKILAN MEMURA İLGİNÇ DAVET
  • 28.04.2017
BUGÜNE kadar, açtıkları kurs ve gerçekleştirdikleri etkinliklerle isimlerinden sıklıkla söz ettiren Palandöken Gelişim Derneği, yeni ve farklı bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. Dernek Başkanı Lokman Lokmacı, kamu görevlilerine dernek olarak kapılarını açmayı planladıklarını söyledi, “Eli mızrap tutan, bar oynamak isteyen, resim yapmayı düşünen ama cesaret edemeyen kamu görevlisi bize gelsin” çağrısı yaptı.
Erzurum’un sosyal hayatına zenginlik katmak istediklerini, bunun için de sık sık kurslar açıp, etkinlikler düzenlediklerini belirten Palandöken Gelişim Derneği Başkanı Lokman Lokmacı, “Şimdi de kamu görevlilerine yönelik kurslar açmanın hazırlığı içindeyiz” dedi. Hemen her gün, aynı işi yapan, eve gidiş gelişlerde aynı yolu izleyen, genelde aynı insanlarla muhatap olan, dolayısıyla hayatı monotonlaşan her memuru, işçiyi, doktoru, hemşireyi, öğretmeni derneklerine çağıran Başkan Lokmacı, şunları söyledi:
ÖĞRENMENİN YAŞI YOKTUR
“- Palandöken Gelişim Derneği olarak bağlama, gitar, keman, halk oyunları ve el sanatları alanlarında kamu personeline yönelik olarak kurslar açacağız. Bu kursları açmaktaki amacımız, kamu personelinin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak, kahve ve benzeri alışkanlıklardan korumaktır. Bize göre öğrenmenin yaşı yoktur. Ayrıca ilimizin sosyal imkanlardan yoksun olması bu kesimi eve kapatmaktadır. Bir şeyleri öğrenme adına bu kurslarımıza katılacak olan kamu personeli, çocukları için de iyi birer örnek olacaktır. Açılacak olan bu kurslar Palandöken İlçesi’ndeki dernek binamızda gerçekleşecektir. Kurs saatleri ise, kursiyerlerin isteği doğrultusunda düzenlenecektir.” erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ