$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

ÖZGÜN HABERCİLİĞE BAŞARI ÖDÜLÜ

Özgün ve özel haberciliği ile gündem oluşturan, vatandaşın sıkıntılarının, memleketin sorunlarının üstüne çalakalem giden erzurumdanhaberler’in habercilik anlayışı, İzmir’deki Erzurumlular tarafından ödüllendirildi. İzmir’den Erzurum’a gönderilen ödülü Dünya Kuaförler Şampiyonu Harun Cici, Genel Yönetmenimiz Öztürk Akkök’e takdim etti.

ÖZGÜN HABERCİLİĞE BAŞARI ÖDÜLÜ
  • 20.02.2022

ERZURUM‘un hemen her sorununda var olan, olayları eleştirel bir gözle gündeme taşıyan, yaptığı özgün ve özel haberleri ile dikkat çeken, sonuçta da takipçi sayısını her geçen gün biraz daha artıran erzurumdanhaberler, bu başarısının karşılığını yüzlerce kilometreden aldığı alkışlarla gördü. Aslen Erzurum’un Tortum İlçesi’nden olan ve uzun yıllardan beri İzmir’de yaşayan Dünya Kuaförler Şampiyonu Harun Cici, İzmir’deki Erzurumlular’ın gönderdiği şilti Genel Yönetmenimiz Öztürk Akkök’e takdim etti.

GÜNDEM OLUŞTURAN BİR ANLAYIŞ

Yayın hayatına başladığı 2015 Ağusos’undan beri Erzurum’un sorun ve sıkıntılarının üstüne çalakalem giden, yaptığı her özel haberi ile gündem oluşturan, dolayısıyla takipçi sayısı günden güne çoğalan erzurumdanhaberler’e, izlediği gerçekçi yayın politikası nedeniyle İzmir’den ödül geldi. İzmir’deki Erzurumlular adına ödülü, Genel Yönetmenimiz Öztürk Akkök’e, aslen Tortum’un Alapınar Köyü’nden olan ve uzun zamandan beri İzmir’de yaşayan Dünya Kuaförler Şampiyonu olarak hafızalarda yer edinen Harun Cici takdim etti.

ERİHDER’DE YAŞANAN SÜRPRİZ

Adını son zamanlarda çevresel olaylara karşı takındığı rol ve aktivist kimliği ile daha sık duyurmaya başlayan, Erzurum’a da “özlem gidermeye geldim” diyen Harun Cici, İzmir’deki Erzurumlular’ın gönderdiği ödülü, sürpriz şekilde Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri Derneği’ni (ERİHDER) ziyareti sırasında Öztürk Akkök’e takdim etti.

BİR ÖDÜL DE ERSANDER’E

ERİHDER Başkan’ı Nuri Toparlak ve Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Recep Akgül ile bir süre önce Erzurum Ziraat Mühendisleri Odası Başkanlığı’na seçilen yakın dostu Hasan Ali Kayabaşı’nın da hazır bulunduğu ortamda erzurumdanhaberler’e yaptığı tarafsız habercilik ve sorunlara karşı gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Harun Cici, “Sizin de içinde bulunduğunuz bir dost grubunun oluşturduğu derneğinizin (ERSANDER) çalışmalarını da takdir ve takip ediyoruz. İzmir’deki Erzurumlular olarak bir ödül de ERSANDER’E vermeyi uygun bulduk. Başkan’ınızın şiltini de ilk fırsatta sayın Ümit Gergit hocamıza takdim edeceğim. Sizleri gönülden kutluyor, başarılarınızın artarak sürmesini diliyorum” dedi.

HEYECANIMIZ KAMÇILANDI

İzmir’deki Erzurumlu dostların gösterdiği incelik ve kadirşinaslığa çok teşekkür eden Öztürk Akkök ise, verilen ödülün kendilerini heyecanlandırdığını, aynı zamanda da çalışma azmini kamçıladığını söyledi, “İnsanlarımızın güvenlerine layık olmak için çok daha fazla gayret göstereceğiz” sözü verdi. erzhaber

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ