$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

POLİSİMİZ, GURUR KAYNAĞIMIZDIR

POLİSİMİZ, GURUR KAYNAĞIMIZDIR
  • 09.04.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, kamu düzeninin sağlanmasında önemli işler yapan polisin, halkın gurur kaynağı olduğunu belirtti.

“Polis teşkilâtımız, 172 yıllık şanlı mazisinde, kamu düzeninin ve güvenliğin sağlanması, hak ve özgürlüklerin eşit olarak uygulanması görevlerini kendisine tanınan yetkiler çerçevesinde başarıyla yerine getirmiştir” hatırlatması yapan Başkan Sekmen, mesajında daha sonra şu görüşlere yer verdi:

“- Türk Polis Teşkilâtı’nın mensupları, devletin sağladığı eğitim ve öğrenim imkânları ve çağdaş teknolojik donanımlarla kendisini sürekli yenileme çabası içerisinde olmuş, her daim halkımızın destek ve sevgisini kazanmıştır. Polisimiz; Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletimizin gurur kaynağıdır. Türk polisi, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü, milletin güvenliği, suç işlenmesinin önlenmesi ve suçluların yakalanarak adalete teslim edilmesi gibi görevleri, başarılı bir şekilde şeref ve gururla yerine getirmektedir. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliklerinin sağlanmasında, ülke bütünlüğümüze, milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik yıkıcı, bölücü hareketlerin önlenmesinde, iç güvenlik harekâtında, 15 Temmuz’da Hakk’a yürüyen şehit polislerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum. Bu vesileyle; üstün hizmet anlayışı ve özveriyle ülkemizin dört bir sathında görev yapan Polis Teşkilâtımızın değerli mensuplarının Polis Haftası’nı kutluyor, emniyet mensuplarımıza mesleki yaşamlarında başarılar diliyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ