$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

TATBİKAT ÖĞRENCİLERİ İZCİLİK TATBİKATI YAPTI

TATBİKAT ÖĞRENCİLERİ İZCİLİK TATBİKATI YAPTI
  • 24.10.2016

24-can

ERZURUM İzcilik Temsilciliği bünyesindeki izcievinde küçük öğrenciler, gönüllerince eğlendiler. Tatbikat İlköğretim Okulu öğrencileri, “Kardeş Sınıf Projesi” kapsamında, izcilik kampında misafir edildi. İlk başlarda sıkılan çocuklar, daha sonra ortama alıştı ve gönüllerince eğlendiler.

Çocukların sosyal hayata adapte edilmelerini sağlamak, onları beton yığınlarının arasından kurtarıp, doğal ortama çekmek ve günlük yaşantılarını daha da zenginleştirmek amacıyla Türkiye İzcilik Federasyonu Erzurum İl Temsilciliği olarak “Kardeş Sınıf projesi” adı altında bir faaliyet gerçekleştirdiklerini belirten İl Temsilcisi Emre ertan ile Ejderspor Kulüp Başkanı Özcan Işık, konuyla ilgili olarak şunları söylediler:

“- Çocuklarımıza öncelikle izcilik felsefesi ve yaşam tarzı üzerine bilgiler veriyor, onlarla oyunlar oynuyor, izciliğin kurallarını öğretmeye ve uygulatmaya çalışıyoruz. Bu projede 25 izci liderimiz görev alıyor. Şimdilik kent merkezindeki okullara yönelik olarak uyguladığımız bu projeyi, daha sonraki aylarda köy okullarına yayacağız.” erzhaber

Fotoğraflar için, Nihat Kılıçoğulları’na teşekkür ederiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ