$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

GÖÇ ALAN PASİNLER, GÖÇ EDER HALE GELMİŞ

GÖÇ ALAN PASİNLER, GÖÇ EDER HALE GELMİŞ
  • 16.05.2018

İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olduktan sonra kolları sıvayan ve çalışmalara başlayan işadamı Melih Kırkpınar, dün de Pasinler’de vatandaşlarla biraraya geldi, tarihi Hacı Rüştü Kahvesi’nde Ramazan öncesinin son çaylarını yudumladı ve “Patates üretiminin başkenti Pasinler’i ihya edeceğiz. Biz parti olarak bu iradeye sahibiz” dedi.

Beraberinde partili arkadaşları ile birlikte Pasinler’e çıkarma yapan Melih Kırkpınar, ilçe esnafını ziyaret etti, kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi, dert dinledi, umut dağıttı. Bir zamanlar tarım ve hayvancılık alanında söz sahibi olan Pasinler’in o gücünü ve özelliğini kaybettiğini belirten Kırkpınar, “Yıllar önce et ve süt dendi mi akla ilk Pasinler gelirdi. Bu güzel ilçemiz patates üretiminin başkentiydi. Bugün bunlardan söz etmek mümkün değil. Göç alan Pasinler artık göç veren bir ilçe konumuna gelmiş. Bu olumsuzluklar bizi derinden yaralıyor. İYİ Parti olarak mevcut sorunları çözecek iradeye sahip bir kadroyuz”dedi.

Pasinler’i ziyareti sırasında ilçenin eski belediye başkanlarından Yaşar Demircioğlu ve Bünyamin Ucun ile de birlikte olan, her iki başkan ile hem hasret gideren, hem de ilçenin sıkıntılarını bir de onlardan dinleyen Kırkpınar, “İktidara geldiğimizde Pasinler’i ihya etmek boynumuzun borcu olacaktır” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ