$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

ERZURUM SİYASETİNİ SARSACAĞIZ!

ERZURUM SİYASETİNİ SARSACAĞIZ!
  • 19.06.2021

ERZURUM siyasetinin deneyimli isimlerinden Vahit Bingöl, başarı çizgisini daha yukarılara politik beceri ve deneyimini konuşturarak taşıyor.

DESTEK SÖZÜ ALIYOR

İlçe gezilerini aralıksız sürdüren Bingöl, her gittiği yerde gönüllere dokunmayı ihmal etmiyor, selam veriyor, hal hatır soruyor, karşılığında kadını-erkeği, genci-yaşlısından destek sözü alıyor.

DENEYİMİNİ KONUŞTURUYOR

Kurucu il başkanlığı görevini üstlendikten sonra, teşkilatlanma çalışmalarını inanılmaz bir hızla tamamlayan ve ilçelerin önemli bölümünde hedefine kısa zamanda ulaşan, bu arada Türkiye genelinde partisinin ilk ilçe kongresini yaparak adından söz ettiren Vahit Bingöl, sadece şehir ölçeğinde değil, ülke genelinde de deneyim ve birikiminden yararlanılan bir isim olarak DEVA içinde öne çıkıyor.

MELEKLER DE İŞBAŞINDA

Dur durak bilmeyen azmi, gayreti ve performansı ile hem partililerinden, hem de sevenlerinden “nazarlık” bekleyen Vahit Bingöl, son olarak çıkartma yaptığı Horasan’da melekleriyle de dikkat çekti.

Erzurum’un büyük ilçelerinin başında gelen Horasan’ın altından girip üstünden çıkan ve DEVA politikalarını önüne çıkan, gördüğü, yakaladığı her vatandaşa anlatan Başkan Bingöl’e kadın partilileri de omuz verdi, arka çıktılar.

GÖZLE GÖRÜLÜR BİR İLGİ VAR

İlçe gezilerini sık tekrar edişinin vatandaş tarafından hoş ve ilgiyle karşılandığını belirten Vahit Bingöl, “İnsanımızın son zamanlarda hiç olmadığı kadar yüksek dozda gösterdiği ilgi ve samimi yaklaşımı, bizim de şevkimizi artırıyor, heyecanımızı kamçılıyor. Partimize vatandaşın gözle görülür ilgisi, yaklaşımı ve desteği var. Bunu biz, geçen aylardaki ziyaretlerimizle kıyasladığımızda çok daha net görüyoruz. Sosyal ve ekonomik yönden sıkıntıda olan vatandaş seçim istiyor. Başka yerleri bilmem ama biz Erzurum’da siyaseti sallayacağımızı görüyorum” dedi. erzhaber

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ