$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

KARATAŞ’IN YENİ DÖNEM KAYGISI!

KARATAŞ’IN YENİ DÖNEM KAYGISI!
  • 19.09.2016

naim-karatas mhp

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Naim Karataş yeni eğitim-öğretim yılının, tüm öğrenciler için yeni bir heyecan, veliler için beklenti ve kaygı, eğitim çalışanları için ise bazı sıkıntı ve belirsizliklerle başladığını açıkladı.

15 Temmuz’da, asıl amacı işgal, kullandığı yöntemi darbe olan kalkışmada ciddi sıkıntılar yaşanıldığını hatırlatan, bu sıkıntılardan da milli birlik ve bütünlüğümüzü canlı tutarak sıyrıldığımızı belirten Başkan Karataş, yaptığı yazılı açıklamada şöyle devam etti:

“- Eğitim, her şeye rağmen geçmişimizden süzülerek varlığını sürdürmüş milli değerlerimizi ve kimliğimizi canlı tutmak, atılım gücünü muhafaza etmek, daha da geliştirmek için eğitim asla ihmal edilmeyecek, ertelenmeyecek milli meselemizdir. Değişimin yönünü, mahiyetini isabetli kavramak, millet olarak yarınlara daha donanımlı hazırlanmak için Milli Eğitim’e her zamankinden daha fazla önem ve öncelik vermemiz gereken dönemlerden geçiyoruz.

İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul, bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma alanında başarıya ulaştıran, eğitim imkanlarını sistemli bir şekilde sunan ve geleceğe dair hedeflere ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğiniz başarı ve her öğretim döneminin, bir önceki yıldan daha verimli geçmesi, birer yetişkin olarak, yaşayacağımız hayatın temeli ve teminatı olacaktır. Bir ülkenin kalkınmasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözünde dediği gibi -muasır medeniyetler seviyesine ulaşması ancak yeni nesillerin iyi bir eğitim ve öğretim almasıyla mümkündür.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin başarılı çalışmalarının 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında da devam etmesini diler, İlköğretim Haftasını kutlarım. Unutmayalım ki, iyi yetiştirilen bir nesil; ülkemizin yarınlarına atılan en anlamlı imzadır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ