$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

ÇANAKKALE RUHUNU YAŞATANLARA ÖVGÜ

ÇANAKKALE RUHUNU YAŞATANLARA ÖVGÜ
  • 21.09.2016

02-rcp

SAĞLIK Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, 15 Temmuz gecesi yaşanan olayları yansıtan görüntülerden bir vide klbi hazırlattı ve bu klibi, twetter üzerinden, “Çanakkale ruhunu yeniden gösterdiğimiz 15 Temmuz gecesi Erzurum… Darbeye darbe yapanlara teşekkürler” başlığı altında yayınladı.
Hainlerin teşebbüs ettiği darbe girişimi sonrasında, Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın, “sokaklara çıkın” çağrısıyla birlikte Cumhuriyet Caddesi’nde toplanan yüzbinlerce Erzurumlu ile sabaha kadar birlikte olan, yaptığı konuşmaları ile insanları motive eden Bakan Akdağ, o gece çekilen görüntülerden bir video çalışması yaptırdı.
TREND TOPIC OLDU
Kalkışma haberinin duyulması ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Sokaklara çıkın, havaalanlarına gidin” çağrısından sonra yavaş yavaş dolmaya başlayan Cumhuriyet Caddesi görüntüleri ile başlayan, daha sonra meydanları hınca hınç dolduran Erzurumlular’ın, ellerinde bayraklar ile yaptığı gösterilere yer verilen klip, internet ortamında trend topic oldu.
O unutulmaz gece Polisevi’nin balkonundan, kanaat önderleri ile birlikte halka seslenen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, vatanın bölünmez bütünlüğüne kasteden hainlere verilen asil cevaptan dolayı Erzurumlu hemşehrilerine teşekkür etti. erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ