$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

GELECEĞİMİZ TEHDİT ALTINDA

GELECEĞİMİZ TEHDİT ALTINDA
  • 18.07.2021

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi’nin “ender güzellikteki” bakımlı ve temiz mekanlarının başında gelen, özellikle haftasonları vatandaşların akınına uğrayan Olimpiyat Parkı’nda, kendini bilmezler tarafından çevreye saçılan çöp ve atıklar, beraberinde ağır beddualar getirmeye başladı,

SANKİ SABOTE EDİLİYOR

Parktaki ortamın bakımlı halini sabote edercesine çevreye kasıtlı olarak saçıldığı izlenimi veren çöpleri görenler, “Çevreyi kirletmekle orman kundaklamak arasında ne fark var! Vatan, millet düşmanlarının Allah cezasını versin” demekten kendilerini alamıyorlar.

VATANDAŞ İLGİ GÖSTERİYOR

Havaların sıcak gittiği, bayram tatilinin de başlamasıyla birlikte çarşı pazarda yoğunluğun arttığı şu günlerde, ortamdan bunalanların kapağı attığı dinlenme mekanlarının başında Olimpiyat Parkı geliyor.

YUH OLSUN!

Büyükşehir Belediyesi’nin ender güzellikteki  sosyal hizmetlerinin arasında başı çeken, düzeni, tertibi, bakımı ve temizliği ile takdir toplayan parka gelen kimi art niyetli kişilerin, piknik yaptıktan sonra atıklarını olduğu yerde ve hatta çevreye saçarak gitmeleri, tepkileri beraberinde getiriyor.

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ DE TEHLİKEDE

Çevreyi karşı duyarsız olan, kurallara uymamayı marifet sayan, bencil davranan insanları Allah’a havale eden vatandaşlar, “Bu şehirde temiz bir ortamda, hep birlikte rahat ve huzur içinde yaşamak istiyoruz. Ama bazı art niyetli insanların temizliği ve düzeni sabote edercesine hal hareket içine girmelerini, çocuklarımızın geleceklerini karartmalarını da şiddetle eleştiriyor, o insan nüsveddelerini Allah’a havale ediyoruz” diyorlar. erzhaber

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ