$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

MAKSUTEFENDİ’YE BİR KONUKEVİ DAHA

MAKSUTEFENDİ’YE BİR KONUKEVİ DAHA
  • 04.11.2016

50-knk

PALANDÖKEN  Belediyesi tarafından, ihtiyaç ve talebe göre başlatılan çalışmalar kapsamında, Maksutefendi Mahallesi’ne ikinci konukevini kazandırmak için adımlar atıldı.

Kısa süre önce Maksut Efendi Mahallesin de temeli atılan ikinci konukevi inşaat alanında incelemeler de bulunan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Başkan Bulutlar, “Palandöken Belediyesi olarak bizim önceliğimiz vatandaşlarımızın isteklerini, önerilerini, ihtiyaçlarına ve taleplerine göre hizmet yapmaktır. Bu kapsamda 2010 yılında başlattığımız projeler kapsamında Maksut Efendi Mahallemize istenilen ilk konukevini yaparak, hizmete sunduk. Gelen talepler doğrultusun da ve nüfus yoğunluğunu dikkate alarak ihtiyaç duyulan ikinci konukevinin yapımına bu mahallemizde bulunan Cennet Cami bahçesine başlayarak çok kısa süre içerisin de tamamlama noktasına geldik. Bu ayın sonunda tamamlanacak olan konukevi ve imamevi ile mahallemiz de büyük bir eksiklik daha giderilmiş olacak. Mahallemize ve ilçemize hayırlı olsun. 2010 yılından bu yana yaptığımız konukevleri sayısı 30’u buldu” dedi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ