$ DOLAR → Alış: 7,79 / Satış: 7,82
€ EURO → Alış: 9,29 / Satış: 9,33

ÇOMAKLI KURMAY TAKIMINI YENİLEDİ

ÇOMAKLI KURMAY TAKIMINI YENİLEDİ
  • 17.08.2020

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla 14 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan kararla yeniden Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ömer Çomaklı, yeni ekibini belirledi.

İŞTE YENİ EKİP

Atama kararnamesinin yayınlanmasıyla birlikte kolları sıvayan Rektör Çomaklı, kendine yeni 5 yardımcı belirledi. Çomaklı, yeni dönemde birlikte çalışmayı düşündüğü Prof. Dr. Atilla Keskin, Prof. Dr. Ayşe Bayrakçeken Yurtcan, Prof. Dr. Mustafa Sözbilir, Prof. Dr. Hüseyin Özer ve Prof. Dr. Selahattin Çelebi’yi kamuoyuna takdim etti.

Atatürk Üniversitesi’nde geçtiğimiz dönem görev yapan 5 rektör yardımcısı ile yeni dönemde çalışacak olan 5 yardımcı, rektörlük makamında, devir teslim için bir araya geldi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İlk dönem birlikte çalıştığı arkadaşlarına plaket veren Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Atatürk Üniversitesine sağladıkları katkılardan dolayı kendilerine teşekkür etti.

Prof. Dr. Ali Şahin, Prof. Dr. Ayhan Çelik, Prof. Dr. Medine Güllüce, Prof. Dr. Nihat Yatkın ve Prof. Dr. Sezai Ercişli ile şimdiye kadar birçok başarılı projenin altına imza attıklarını ifade eden Rektör Çomaklı, bundan sonraki çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Yeni dönemde birlikte çalışmayı düşündüğü Prof. Dr. Atilla Keskin, Prof. Dr. Ayşe Bayrakçeken Yurtcan, Prof. Dr. Mustafa Sözbilir, Prof. Dr. Hüseyin Özer ve Prof. Dr. Selahattin Çelebi ile bir araya gelen Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesi’nin başarısı için birlik ve beraberlik halinde çalışacaklarının mesajını verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ