$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

KARATAŞ’A ALBAYRAK ZİYARETİ

KARATAŞ’A ALBAYRAK ZİYARETİ
  • 20.12.2018

TÜRKİYE Ulaşım Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş’ı ziyaretinde, “Milletin ve devletin bekası noktasında ciddi politikalar üretmiş bir partinin il başkanlığını ziyaretten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Gezi ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Erzurum’a gelen Türkiye Ulaşım Sen Genel Başkanı Albayrak, MHP il Başkanı Naim Karataş’a da bir nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyaret samimi bir havada ceryan etti. Ziyaret sırasında bir değerlendirme yapan Genel Başkan Albayrak, “Kurulduğu günden bugüne Türk Milleti’nin her daim yanında olmuş, ülkenin birliği ve bütünlüğü noktasında gereken bedeli ödemiş, milletinin ve devletinin bekası adına ciddi politikalar üretmiş MHP’yi ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Karataş ise, ülkemizde yaşanan bazı olayların kamuda büyük bir sarsıntıya sebep olduğunu belirterek, “Kamusal alanda liyakat ve sadakat şart olduğunu görmekteyiz. Geçmiş dönemlerde uygulanan ayrımcılıkların bazı suç örgütlerinin kurumlarımıza sızmalarına yol açmıştır. Ülkemizin zor bir süreçten geçiyor. Bugün yaşadığımız krizleri, karşılaştığımız sorunları aşmanın yolu ilk olarak ortak aklı çalıştırmaktır” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ