$ DOLAR → Alış: 7,84 / Satış: 7,87
€ EURO → Alış: 9,50 / Satış: 9,54

KOCAELİ’NDE, KOCA ELİNDEN KURTULDU!

KOCAELİ’NDE, KOCA ELİNDEN KURTULDU!
  • 24.04.2017
ŞİZOFREN olduğu iddia edilen eşi tarafından çocuğu ile birlikte otomobil ile kaçırılan, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki bazı illeri gezdikten sonra, İstanbul’a götürülürken, Kocaeli’nde polise sığınan 42 yaşındaki Güldan. K., “Yeni tuttuğumuz evi temizlemeye gidiyorduk. Birden kendimizi yolda bulduk. Kocam tarafından kaçırıldık. Annemin şikayeti üzerine de hayatımızı zor kurtardık” dedi.
Gölbaşı Polis Merkezi’nde ifadesi alınan G.K., şizofren hastası olan kocasının kendisini ve çocuğunu kaçırdığını öne sürdü. “Yeni kiraladığımız evi, eşim 34 yaşındaki G.K. ve çocuğumla birlikte temizlemeye gidiyorduk” diyen Güldan K., başından geçenleri şöyle kayda geçirtti:
“-Kocam olacak adam, yeni kiraladığımız eve gideceğine, içinde bulunduğumuz aracın yönünü Çat Yolu’na çevirdi. Birkaç gün Güneydou’daki illeri dolaştık. Kocam, çocuğumu elimden almakla tehdit ediyordu. Çok korkmuştum. Annem bizden haber alamayınca, kaçırıldığımızı belirterek polise başvurmuş. Kocam, Güneydoğu’dan sonra İstanbul’a gitmeye karar verdi. Kocaeli’nde bir fırsatını buldum, kocamın elinden kurtuldum ve polise sığındım. Kocam kaçtı.”
Güldan K.’nin ifadesinden sonra, kocası G.K.’nın aranmasına başlandı.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ