$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

EĞER BU İDDİALAR DOĞRUYSA, İŞ VAHİM DEMEKTİR

EĞER BU İDDİALAR DOĞRUYSA, İŞ VAHİM DEMEKTİR
  • 07.12.2016

62-uyar

ASLEN Erzurumlu olan ve İstanbul’da yaşayan Güven Sabuncu, sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında, uyuşturucu ile ilgili ürkütücü iddialarını sürdürdü. Erzurum’da, dışarıdan gelen “uyuşturucu baronları”nın 3 liraya, 5 liraya uyuşturucu sattığını öne süren Sabuncu,  sayfasında “Daha önce de bonzai ile ilgili uyarı yaptım. Birkaç torbacı alındı, ama sonu gelmedi” diye yazdı.

“Bir Dadaş çocuğuna uyuşturucu içmek yakışmaz” diyen Güven Sabuncu, bazı fotoğraflarla da desteklediği iddialarını şöyle sıraladı:

“- Son 3 seneden beri ölümcül bağımlılık yapan bonzaiyi çuvallarla getirdiler. Bunu yapanlar Erzurumlu değil, dışarıdaki baronlar. Hem çocuklarımızı zehirliyorlar, hem de getirdikleri çuvallara para dolduruyor, Erzurum’da ağalar, paşalar gibi geziyorlar. Ey Erzurumlu hemşehrim, ey üst düzey yetkililer, ey STK’lar, sizlerin vicdanı sızlamıyor mu? Kendi çocuğunuzu nasıl düşünüyorsanız, sokaktaki genci de düşünün. Gençleri topluma kazandırırsanız, o genç yarın bir Dadaş gibi, erzurum halkına hizmet edecektir. Gelin birlik olalım, Erzurum’da uyuşturucu illetini bitirelim. Tek kanat, tek gövde olalım. Pis uyuşturucuyu Erzurum’da kimse kullanmasın. Daha önce defalarca bonzai ile ilgili uyarılar yaptım. Birkaç torbacı alındı, sonu gelmedi. Son 15 gündür, daha çok satmaya başladılar, fişek olarak, 3 liraya, 5 liraya satıyorlar. Lütfen ilgilenelim!” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ