$ DOLAR → Alış: 7,84 / Satış: 7,87
€ EURO → Alış: 9,50 / Satış: 9,54

ALLAH’INI SEVEN İŞİNİ DOĞRU YAPSIN!

ALLAH’INI SEVEN İŞİNİ DOĞRU YAPSIN!
  • 10.04.2020

GEÇTİĞİMİZ yıl, tam da bugünlerde, 8 Nisan 2019 tarihinde, Gazeteci Talat Uzunyaylalı’nın çekip, sosyal medyada yayınladığı fotoğraflardan alıntı yaparak, Erzurum Kalesi’nin hemen bitişiğinde yapılan Millet Parkı’ndaki havuzların içleracısı durumunu “Hüzünlendiren Fotoğraflar” başlığıyla gündeme taşımış, “işçilik faciası” bu işlerin hem hesabının sorulmasını, hem de havuzların su tutacak şekilde yeniden yapılmasını beklemiştik.

Haberimizin yayınından hemen birkaç gün sonra, kışın soğuğuna dayanamadıkları için yerlerinden patır patır dökülen siyah renkli seramikler ivedilikle yerlerine yapıştırılmış, kamuoyuna sanki “bakın, ilgilendik” mesajı verilmişti.

BİR YIL SONRAKİ HALİ

Aradan bir yıl geçti, Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan o parkta, o bahçede değişen bir şey olmadığı gibi, süs havuzlarında durumunun çok daha vahim hale geldiği, dikkatli gözlerden kaçmadı.

AKIL SIR ERMİYOR

Seramiklerinden birinin ikisinin yerinden düştüğü gözlenen süs havuzunun zemin betonlarının tamamen parçalandığını gören vatandaşlar, bu işe akıl sır erdiremiyorlar. Erzurum’un merkezi noktasında bulunan millet parkında, yerlisi-yabancısı ile herkesin gördüğü, görünken de içinin sızladığı bu iğreti süs havuzlarına ne zaman müdahale edileceği, ya da edilip-edilmeyeceği merak konusu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ