$ DOLAR → Alış: 3,92 / Satış: 3,94
€ EURO → Alış: 4,82 / Satış: 4,84

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ’NDEN ANLAMLI BİR ETKİNLİK

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ’NDEN ANLAMLI BİR ETKİNLİK
  • 06.12.2017

watch

source url İSLAM Peygamberi Hz. Muhammed’in (SAV) doğum günü, Mevlid-i Nebi nedeniyle Atatürk Üniversites’inde bir dizi etkinlik düzenlendi.

http://allprotkd.com/1daytermpaperhelp-com/ Hat ve Tezhip Sergisi ile başlayan etkinlikler, Saraybosna Mesudiye İlahi Topluluğunun 15 Temmuz Milli İrade Salonunda gerçekleştirdiği programla devam etti. Mevled-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında İstanbul Akademi Türk Musikisi Topluluğu da sahne aldı.

Business Plan For Gym Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Yatkın, günün anlam ve önemine yönelik olarak yaptığı değerlendirmede, şunları söyledi:

help in writing college essays O’NU DOĞRU TANIMALI VE ANLAMALIYIZ

source “Peygamber Efendimiz’in ümmeti olarak bizlere düşen ilk vazife, onu doğru tanıyıp doğru anlamaktır. Onu doğru tanıyıp doğru anlamak ise öncelikle yaratılışın gaye ve hikmetini, insanî ve ahlâkî değerleri, onun hayat anlayışını, şefkat ve merhamet yüklü bakışını anlamaktan geçer. Peygamberimizi doğru tanımak, hayat kitabımız Kur’an-ı Kerim’i daha iyi anlamaya vesile olacaktır. Zira Yüce Kitabımız, Peygamberimizle yaşanan bir hayata dönüşmüştür. Biz de bu ve benzeri etkinlikler düzenleyerek birlik ve beraberliğimize katkı sunmak istedik. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Mevled-i Nebi Haftasını kutluyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ