$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNDEN “ZEYTİN DALI”NA DESTEK!

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNDEN “ZEYTİN DALI”NA DESTEK!
  • 27.01.2018

source url. If you are getting ready to start, or even expand, a business then you are going to need a solid business plan. Hiring a

Be a Brilliant http://www.hotelsb.eu/application-essay-for-college-help/: Write Well, Write Fast, and Whip the Competition [Jane Curry, Diana Young] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. ATATÜRK Üniversitesi Senatosu, Türk Silahlı Kuvvetleri‘nin (TSK), Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin‘e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’na destek kararı aldı.

Choose Our Reword Essay Generator. to use a rehttp://www.arianaonline.co.uk/pay-someone-to-write-your-college-papers/; a reword essay generator will take what you write and change the Atatürk Üniversitesi Senatosu aldığı kararı resmi sayfasından duyurdu. İşte o karar:

We ordered college papers from the websites before composing our college paper http://www.metrocafediner.com/?phd-thesis-consumer-behaviour-rural-marketing. That's why you're on the right track to pick the Professional http://dstudio.es/?higher-english-reflective-essay-help for business finance applications. We'll help you succeed in getting finance for your startup or existing business from Atatürk Üniversitesi Senatosu 

m i t phd thesis kreutzer Benefits Of Positive Effects Of Homework global warming eassy dissertation and research questions should students be required to do community service essay Did Your Wife Read Your Dissertation cv writing services us wa dissertation service in malaysia 26.01.2018 tarih ve 2 Sayılı Oturumunda Alınan 11 Sayılı Karar:

Top go company for businesses and agencies. Our website copywriters can deliver you the desired results. Küreselleşme rüzgârının hızlı bir şekilde estiği, millî kültüre, coğrafî sınırlara ve nihayet millî varlığa yöneldiği günümüzde, millî kültüre millî ve manevî değerlere bilinçle yaklaşma, koruma sorumluluğu her zamankinden daha fazla önem kazanmış, bu durum, genç dimağları şekillendiren üniversitelerin sorumluluğunu da artırmıştır. “Yeni Türkiye Vizyonu”na ve değişen dünya konjonktürüne uygun bir yönetim anlayışıyla çalışmalarını her geçen gün artan bir tempoyla sürdüren Üniversitemiz, küreselleşmenin getirdiği yeni hesaplarla bazı coğrafyalar üzerinde gerçekleştirilmeye çalışılan oyun ve planların kültürler üzerindeki yok edici etkisinin yoğun olarak hissedildiği son dönemlerde millî varlığımız açısından hayatî bir önem taşıyan milli kültürümüzü, değerlerimizi korumak, sahip çıkmak, bu konuda bilinç ve duyarlılık oluşturmak üzere gerekli tedbirleri almış ve çalışmalarını genişletmiştir.

Türkiye’nin ulusal güvenliği ve sınır güvenliğiyle bağlantılı meşru kaygılarından ötürü ve Büyük Selçuklular, Atabeylikler, Anadolu Selçukluları ve Osmanlı Devleti ile birlikte bin yıllık “Türkiye Tarihi”nin önemli bir cüzü olan Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması amaçları ile başlatılan ve bir terör devletine asla müsaade edilmeyeceğini ve bunun tarih boyunca egemen bir devletin bekâ meselesi olduğunu, terör örgütünün denize çıkmak bahaneleri ile Hatay ve İskenderun’u tehdit etmesine müsaade edilmeyeceğini göstermek, sahip olduğu enerji köprüsü misyonunu korumak, bölgede barışı tesis etmek ve bekâmız için tehlike oluşturacak ‘nifak koridoru’nu dağıtmak amaçlarına matuf olan, aynı zamanda Afrin bölgesi halkıyla aramızdaki tarihî dostluk ilişkisine de bir atıf olan “Zeytin Dalı Harekâtı”,   riskli ve tehlikeli bir harekâtta meskûn mahalde nasıl çatışmaya girilebileceğini çok iyi bilen Silahlı Kuvvetlerimizin,  şanlı ordumuzun ithal güvenlik şemsiyelerinden ziyade sergiledikleri özgün mücadeleyi tüm dünyaya göstermiştir.

350 bin öğrencisi ile Atatürk Üniversitesi Ailesi olarak, hem bölgemizdeki gelişmeler karşısında Türkiyemizin konumunu göstermesi hem de Türkiye’nin bu bölgenin tarihindeki yerinin derinliğine işaret etmesi bakımından önemli olan, terörün bitirilmesini sadece bölgesel değil küresel güvenliğin sağlanması için de hedefleyen “Zeytin Dalı Harekâtı”nın başarılı bir şekilde sürdürülmesinin sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

Uzun zamandan beri ülkemizin, güney sınırlarımızla ilgili maruz kaldığı sorunlar karşısında millî varlığımızı devam ettirme konusundaki kararlılığını ve onurlu tutumunu tüm varlığımızla destekliyoruz.

Yüce devletimizin ve kudretli, şanlı ordumuzun bütün imkânlara muktedir olduğunu biliyoruz.  Ancak bununla birlikte  Watson Glaser Critical Thinking Test Answers - receive a 100% authentic, plagiarism-free paper you could only think about in our paper writing assistance Best HQ academic services “Zeytin Dalı Harekâtı” süresince başta sağlık olmak üzere bütün birimlerimiz ve sahip olduğumuz bütün imkânlarımızla yüce devletimizin emrinde olduğumuzu arz ediyor, milletimizin bekası için canlarını veren aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize âcil şifalar diliyoruz.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ