$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

BÜYÜMEMİZİ, GELİŞMEMİZİ HAZMEDEMİYORLAR!

BÜYÜMEMİZİ, GELİŞMEMİZİ HAZMEDEMİYORLAR!
  • 26.03.2017

REFERANDUM çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, TÜGVA Erzurum İl Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu programa katıldı.  Anayasada değiştirilecek 18 Maddeyi ve yeni Türkiye’yi anlatan Taşkesenlioğlu, Avrupa ülkelerinin büyümemizi ve gelişmemizi hazmedemediklerini belirtti.
TÜGVA İl Temsilciliği’nde yaptığı konuşmada,Türkiye’nin büyümesini hazmedemeyen Almanya, Hollanda ve Fransa’nın, nüfus oranlarına göre milletvekili sayılarına değinen Zehra Taşkesenlioğlu, “Örneğin Almanya. Nüfüsu hemen hemen Türkiye ile denk. Milletvekili sayısı 667. Madem Yanlış, O zaman Almanya 667 Vekil Sayısını 550’ye Düşürsün. Veya Hollanda. 17 Milyon nüfüsu var. Vekil sayısı 150.  İsveç’te Nüfus 9.3 Milyon . Vekil sayısı 349. Ya da İngiltere.  Avam Kamarası 646 milletvekili, Lordlar Kamarası 735 – Nüfus ise 62.2 milyon. Onlara gelince  normal. Söz konusu Türkiye olunca, olmaz!  Bu yeni Türkiye’nin ayak sesleridir” dedi.
MANŞETLERDEN HİÇ İNDİRMEDİLER
Programında, bugüne kadar yaptığı yurtdışı ziyaretlerinden de bahseden Taşkesenlioğlu; “Hollanda’da, Almanya’da, Fransa’da bizi günlerce manşetlere taşıdılar. Örneklerini de görmeniz için getirdim. Manşetten Hayır propagandası yapıyorlar. Türkiye’nin ilerlemesi, ayağı kalkması ihtimali bile onları dehşete düşürmüş durumda. Çünkü referandumda Evet çıkması durumunda, daha güçlü bir Türkiye olacak. Daha etkili bir Türkiye olacak. Bunlar onu biliyor ve ona göre hareket ediyorlar. Bu bile gerçekleri görmemiz için yeterli bir sebep değil mi? Bu Seçimin telafisi yok. 17 Nisan sabahı, çok geç olacaktır. O gün vereceğimiz karar, Türkiye’nin kaderini belirleyecektir. Bu bakış açısıyla oylarımızı kullanmalıyız.Büyük Türkiye’ye çok az kaldı. Allah’ın izniyle 17 Nisan Sabahı zafere uyanacağız. Ve Bu gün Türkiye’nin büyümemesi, ilerlememesi için elinden gelen herşeyi yapanlar, halkımızın vereceği her bir evet oyuyla büyük bir tokat yiyecektir. Bu zafer yüzyıllarca konuşulacak ve tarihe altın harflerle yazılacaktır”diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ