$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

O SÖZ GERÇEK OLDU

O SÖZ GERÇEK OLDU
  • 17.05.2017

BİR zamanların beldesi, bugünün ise köy olarak anılan yerleşim birimlerinden Köprüköy’e bağlı Yağan Mahallesi’nde, çocuklar için yaptırılan oyun alanı, gören herkese, “çocuk kandırmak böyle bir şey olmalı” dedirtiyor.

Yağan Mahallesi’nin Bahçelievler bölgesinde yaptırılan çocuk oyun alanı, oyun alanından başka herşeye benziyor. Belediye olduğu dönemde alındığı zannedilen kaydırak ve salıncakların, gelişigüzel şekilde, hiçbir altyapı çalışması yapılmadan bir tarlanın ortasına kurulması, yörede belediyecilik hizmetlerinin nasıl yapıldığının da bir göstergesi olarak yorumlanıyor.

Çocuklar için batı illerinde son derece güzel oyun alanları ve parklar yapıldığına dikkati çeken Bahçelievler Mahallesi sakinleri, “Bizi yönetenler, çocukları kandırırcasına bir kaydırak getirdi boş alana kurdu ve gittiler. Oyun alanı herşeyden önce hijyenik değil. Büyükbaş hayvan dışkılarının döküldüğü alanda çocuklar oynamaya mecbur bırakılıyor. Burası park deseniz park değil, oyun alanı deseniz hiç değil. Sağolsun yöneticilerimiz, çocuk nasıl kandırılırmış, onun örneğini sergilediler” diye konuştular. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ