$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

RESMEN ATANDI

RESMEN ATANDI
  • 27.09.2016

01-tarikkk

BİR Kasım seçimleri sonrasında oluşan kabinede, Sağlık Bakanı olarak görev yapmaya başlayan Mehmet Müezzinoğlu ile Özel Kalem Müdürü olarak çalışan Zafer Tarıkdaroğlu, Müezzinoğlu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak hizmet vermeye başlamasından sonra, yine aynı bakana Özel Kalem Müdürü oldu. Ataması yapılan Tarıkdaroğlu, görevine resmen başladı.

Sağlık Bakanlığı’nda uzun süre müşavir olarak görev yapan, Mehmet Müezzinoğlu’nun Sağlık Bakanlığı’na getirilmesiyle birlikte özel Kalem Müdürlüğü görevini üstlenen 25. dönem Ak Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zafer Tarıkdaroğlu, Recep Akdağ’ın yeniden atanmasıyla birlikte eski görevine geri dönmüştü.

Zafer Tarıkdaroğlu’nun, Mehmet Müezzinoğlu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na getirildiği günlerde Özel Kalem Müdürlüğü görevini üstlendiğini erzurumdanhaberler.com duyurmuş, ancak atama resmen gerçekleşmediğinden, o haber Tarıkdaroğlu’nun “daha atamamız resmen yapılmadı, yanlış anlaşılırız” demesi üzerine, yayından kaldırılmıştı.

Zafer Tarıkdaroğlu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na Özel Kalem Müdürü olarak resmen atandığının duyulması, Erzurum’da sevinçle karşılandı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ