$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

TEMELLİ KIRAATHANESİ, ÇEVRESİNE IŞIK SAÇIYOR

TEMELLİ KIRAATHANESİ, ÇEVRESİNE IŞIK SAÇIYOR
  • 02.01.2017

ERZURUM‘un yok denecek kadar az olan kıraathanelerinden Temelli, kültürel etkinlik ve hizmetleriyle çevresine ışık saçıyor.

Kendine özgü havasıyla 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Temelli’nin “marka” olmasının altında 3 Er’in büyük katkısı yatıyor.

Ağabeyi ÖnEr’in yanında TRT Erzurum Radyosu sanatçılarından olan YenEr ile kahvehanelerin yönetiminden sorumlu ŞenEr’in, müşterilerine karşı gösterdiği samimiyet ve hoşgörülü yaklaşımın, Temelli’yi tercih edilen bir mekan haline getirmesinin önemli rolü olduğu belirtiliyor.

Aşıklar kahvehanesi haline dönüştürdükleri kıraathaneye, çeşitli meslek gruplarından ve akademisyenlerin ilgi göstermesi Er kardeşleri mutlu ediyor.

TERCİHLERİ TEMELLİ KIRAATHANESİ OLDU

Yılbaşı akşamının bir bölümünü  Temelli Kıraathanesi’nde geçiren Vali Seyfettin Azizoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile kentin üst düzey bürokratlarının tercihi, sadece Temelli kardeşleri değil, o akşam program yapan halk ozanlarını da mutlu etti.

Sobayla ısıtılan, tavşankanı çayların yudumlanıp, patates közlemesinin yendiği Temelli Kıraathanesi’nde, halk ozanları saz ve sözleriyle sevgi mesajları verdi, birlik ve beraberlik adına samimi temennilerde bulundular.

Mütevazı davranıylarıyla kıraathanede bulunan herkesin takdirini kazanan Vali Seyfettin Azizoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in gösterdiği samimiyet ve yaklaşımdan çok memnun kalan Er kardeşler, Erzurum Kültürü’nü yansıtan etkinlikleri sunmaya ve Temelli Kıraathanesi’ni bir çekim alanı haline getirmeye devam edeceklerini söylediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ