$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

BU ZULMÜ DÜŞMAN BİLE YAPMAZ

BU ZULMÜ DÜŞMAN BİLE YAPMAZ
  • 10.10.2021

PALANDÖKEN Kayak Merkezi’ne oldukça yakın bir mesafede yaptırılan, inşaatlarının önemli bölümünün tamamlandığı iki lüks villa, daha kimsenin oturmasına fırsat verilmeden tarumar edildi. Camları atılan taşlarla kırılan villaların sahipsizliği garip karşılanırken, ortaya çıkan görüntüler “vicdansızlığın fotoğrafı” olarak değerlendirildi.

Kış turizminin göz bebeği Palandöken’e yakın yerlerde yaptırılan lüks konutlara, bir süre önce aynı bölgede inşa edilen ve her biri iki katlı ve teras katından oluşan  iki villa daha eklendi. Kış turizm merkezinden şehre doğru iniş yolunun hemen sağında yapımları tamamlanan iki villa satışa çıkarıldı.

Kim ya da kimler tarafından yaptırıldığını öğrenemediğimiz villalar, kaba inşaatları tamamlandıktan sonra satılması için bir emlakçıya verildi. Çevre düzeni yapılmayan binalar, alıcı beklerken insaf yoksunu insanların acımasız saldırısına uğradı.

Büyük paralar harcanarak inşa edilen villaların camlarını taş atarak darmadağın eden insanların, böylesi bir vicdansızlığı nasıl gösterebildikleri şaşkınlık ve üzüntü nedeni oldu.

Üzerinde satılık ibaresinin bulunduğu villaların toplamda 250 metrekare kapalı alana sahip olduğu ve her birinin bir milyon 250 bin liradan satışa sunulduğu kaydedildi. erzhaber

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ