$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

HAYIR ÇARŞISI’NIN YÜREĞİ SEVGİ DOLU KONUKLARI

HAYIR ÇARŞISI’NIN YÜREĞİ SEVGİ DOLU KONUKLARI
  • 25.10.2016

45-c%cc%a7ockll

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi tarafından oluşturulan ve ‘Alan el veren eli görmesin’ sloganıyla  ihiyaç sahiplerine yardım elini uzatan Hayır Çarşısı, bu kez de kendileri küçük, yürekleri büyük öğrencileri ağırladı.

Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları’nda öğrenim gören 60 ortaokul öğrencisi, öğretmenlerinin eşliğinde Hayır Çarşısı’na hem yardım götürdü ve hem de çalışanları ziyaret etti.

60 minik hayırseveri, Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Daire Başkanlığı Sosyal İşler Şube Müdürü Osman Akgül karşıladı. Çocuklara Hayır Çarşısı’nı gezdiren Akgül, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in “İyilik insanlığı kurtaracak tek çaredir” sözünü anımsatarak, Doğu’nun en büyük iyilik hareketini Erzurum’da yürütüyor olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Hayır Çarşısı’nda işlerin nasıl yürütüldüğünü ve yardımların nasıl hak sahiplerine ulaştırılıdığını anlatan Akgül, öğrencilerin beraberlerinde getirdikleri yardımları da teslim aldı. Sosyal İşler Şube Müdürü Akgül, Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları Müdürü Erdal Karagülle’ye de, düzenledikleri organizasyondan ötürü teşekkür etti. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ