$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

BULUTLAR: “SÜPER GÜÇ OLACAĞIZ!”

BULUTLAR: “SÜPER GÜÇ OLACAĞIZ!”
  • 16.03.2017

REFERANDUMDA neden “evet” oyu kullanılması gerektiğini ilçesinde kapı kapı dolaşarak anlatan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ülkemizin kritik bir sürece girdiğine dikkat çekiyor, “ülkemiz süper güç olacak” mesajları veriyor.

Beraberinde Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Barlak, Belediye Meclis üyesi ve Başkan Yardımcısı Zafer Bülent Engin olduğu halde Yukarı Yenice Mahallesi’ne konuk olan Başkan Bulutlar, 16 Nisan’da sandık başına gideceklerini hatırlattı, “Bu süreç sonunda Türkiye dünyada süper güç haline gelecek” iddiasında bulundu. “Biz necip bir millete sahibiz” diyen bulutlar, şunları söyledi:

“-Ülkemizin üzerinde oynanmak istenen onca oyuna rağmen milletimiz yıkılmadı ve dimdik ayakta durdu. 15 Temmuz’da yaşanan elim hadiseyi hepimiz biliyoruz. Bütün bu büyük oyunlara rağmen biz işimizi yapmaya devam edeceğiz ve güçlü Türkiye için durmadan çalışacağız. İşte Referandumda bu kritik dönemin finalini oluşturuyor. İnşallah bu dönemde milletimiz ve devletimiz için en doğru olan kararı hep birlikte vereceğiz ve sandıktan ‘evet’ oyunu güçlü bir şekilde çıkartacağız. Yukarı Yenice Mahallesi sakinlerimizle bugün coşkulu ve ‘evet’ kararı için bir ve beraber olmuş durumdayız. Buradaki herkes değerli vaktini bizlere ayırdı ve toplantımıza iştirak etti. Hepinize teşekkür ediyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ