$ DOLAR → Alış: 5,70 / Satış: 5,72
€ EURO → Alış: 6,32 / Satış: 6,34

ÇALIŞAN GAZETECİLER UNUTULMADI

ÇALIŞAN GAZETECİLER UNUTULMADI
  • 10.01.2018

VALİ Seyfettin Azizoğlu, 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü’nde Erzurum Basını ile biraraya geldi.

Öğretmenevi’nde basın mensuplarına kahvaltı ikramında bulunan Vali Seyfettin Azizoğlu, kendinerine çam sakızı, çoban armağanı cinsinden kalem hediye etti.

Sohbet havasında geçen kahvaltıda, kısa bir de değerlendirme yapan Vali Azizoğlu, Erzurum’da PKK’nın belinin kırıldığını hatırlattı, “Güvenlik güçlerimizin kararlı tutumu sayesinde terör örgütünün Şenkaya ve Karayazı yapılanmasına önemli darbe vurulmuş, bölge insanının başının belası olan hainler, gerçekleştirilen operasyonlarla etkisiz hale getirilmişlerdir” dedi.

EĞIİTİMDE YENİ DÖNEM BAŞLAYACAK

Erzurum’da gerçekleştirmeyi düşündükleri yatırımlarla ilgili bilgiler de veren Vali Azizoğlu, özellikle okul yapımında önemli hamleler gerçekleştiğini belirtti, “Önümüzdeki yıldan itibaren ilçelerimiz dahil Erzurum genelindeki okullarımızda çift tedrisat dönemi sona erecek ve tüm gün eğitim dönemi başlayacak. Bu konuda eksiğimiz okul binası. Eksiklerimizi hızla gideriyoruz. Baharla birlikte okul yapımında atağa kalkacağız. 8-9 ayda tüm inşaatları bitireceğimizi ümit ediyorum” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ