$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,41 / Satış: 9,44

ERZURUM’U TAKDİMİMİZDİR (Tıkla-İzle)

ERZURUM’U TAKDİMİMİZDİR (Tıkla-İzle)
  • 02.11.2019

ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN; BURASI ERZURUM

DOĞDUĞU toprakları şu ya da bu nedenle terkedip, başka diyarlara göç etmek zorunda kalan her Erzurumlu'nun, memleket özlemi içinde olduğu bir gerçek.GURBETTE anıları ile yaşayan, "Erzurum" dendiğinde irkilen, burnunun direği sızlayan, özlem duygularını gidermek için çeşitli yollar deneyen, çoğu zaman da bulduğu ile yetinmek zorunda kalan Dadaşlar'a, erzurumdanhaberler.com olarak bir sürpriz yapalım istedik.MEMLEKETİN tanıtımı adına herkesin birşeyler yapmaya çalıştığı şu günlerde, biz de böylesi bir çalışmayla o gayreti güden insanlara katkı sağlayalım istedik.Umarız beğenirsiniz.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 2 Kasım 2019 Cumartesi

DOĞDUĞU toprakları şu ya da bu nedenle terkedip, başka diyarlara göç etmek zorunda kalan her Erzurumlu’nun, memleket özlemi içinde olduğu bir gerçek.
GURBETTE anıları ile yaşayan, “Erzurum” dendiğinde irkilen, burnunun direği sızlayan, özlem duygularını gidermek için çeşitli yollar deneyen, çoğu zaman da bulduğu ile yetinmek zorunda kalan Dadaşlar’a, erzurumdanhaberler.com olarak bir sürpriz yapalım dedik.
MEMLEKETİN tanıtımı adına herkesin birşeyler yapmaya çalıştığı şu günlerde, biz de böylesi bir çalışmayla o gayreti güden insanlara katkı sağlayalım istedik. Umarız beğenirsiniz. erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ