$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

ERZURUM’UN KORONA SAVAŞÇILARI (Görüntülü – Tıkla ve İzle)

ERZURUM’UN KORONA SAVAŞÇILARI (Görüntülü – Tıkla ve İzle)
 • 14.03.2020

ERZURUM'UN KORONAVİRÜS SAVAŞÇILARI İŞBAŞINDA

– MİLLET DARDA YA, ERZURUM YİNE YETİŞTİ İMDADA!- KORONAVİRÜS TEHLİKESİNE KARŞI ÖNLEMLERİN ARTIRILDIĞI ŞU GÜNLERDE, EN BÜYÜK GÖREVİ ERZURUM ATATÜRK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ÜSTLENDİ.- SON DERECE ZOR KOŞULLARDA, 7/24 SAAT ESASINA GÖRE ÇALIŞAN VE DEZENFEKTAN ÜRETEN MESLEK LİSESİ, ÜRETTİĞİ ÜRÜNÜ BÖLGE İLLERİNE ULAŞTIRIYOR, YÜZ GÜLDÜRÜYOR.- OKUL MÜDÜRÜ OSMAN AKSAKAL, GÜNDE ORTALAMA 20 TON DEZENFEKTAN ÜRETTİKLERİNİ VE KAMYON KAMYON SEVKİYAT YAPTIKLARINI SÖYLEDİ, "AKLA GELEBİLECEK HER KURUMUN, BELEDİYELERİN, ÜNİVERSİTELERİN, VALİLİKLERİN TALEPLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ" DEDİ.- ERZURUM'DAN BİR MESLEK LİSESİNİN, SON DERECE SIKINTILI GÜNLERDE ORTAYA ÇIKIP, KORONAVİRÜS SAVAŞÇILIĞINA SOYUNMASI, "VATAN DARDAYSA, ERZURUM HEP VARDIR VE ÖNDEDİR" SÖZÜNÜ BİR KEZ DAHA AKILLARA GETİRDİ.- KİMYA BÖLÜMÜ EKİP KAPTANI FATİH BÜLBÜL (Haberde Fatih Hoca'nın soyadı sevhen Gündüz olarak yazılmış. Düzeltir, özür dileriz), ÜRETTİKLERİ HER ÜRÜNÜN BAKANLIK ONAYLI VE STANDARTLARA UYGUN OLDUĞUNU SÖYLEDİ, "BİZ KAMU ADINA ÇALIŞIYOR, HALKIMIZ İÇİN ÜRETİM YAPIYORUZ. BİZDE KAZANÇ DEĞİL, HİZMET VE ÜRETİM ÖN PLANDA" DİYE KONUŞTU.- GENELDE 20'ŞER LİTRELİK BİDONLARA DOLDURULARAK SEVKİYATI YAPILAN ÜRÜNÜN FİYATI YAKLAŞIK 32 LİRA. EL KADAR BİR DEZENFEKTAN ÜRÜNÜNÜN ECZANELERDE 5 TL'DEN SATILDIĞI GÖZ ÖNÜNE GETİRİLDİĞİNDE, FIRSATÇILARIN YAPTIĞI VURGUNUN BOYUTU DA KENDİLİĞİNDEN ORTAYA ÇIKIYOR.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 13 Mart 2020 Cuma

 • MİLLET DARDA YA, ERZURUM YİNE YETİŞTİ İMDADA!
  – KORONAVİRÜS TEHLİKESİNE KARŞI ÖNLEMLERİN ARTIRILDIĞI ŞU GÜNLERDE, EN BÜYÜK GÖREVİ ERZURUM ATATÜRK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ÜSTLENDİ.
  – SON DERECE ZOR KOŞULLARDA, 7/24 SAAT ESASINA GÖRE ÇALIŞAN VE DEZENFEKTAN ÜRETEN MESLEK LİSESİ, ÜRETTİĞİ ÜRÜNÜ BÖLGE İLLERİNE ULAŞTIRIYOR, YÜZ GÜLDÜRÜYOR.
  – OKUL MÜDÜRÜ OSMAN AKSAKAL, GÜNDE ORTALAMA 20 TON DEZENFEKTAN ÜRETTİKLERİNİ VE KAMYON KAMYON SEVKİYAT YAPTIKLARINI SÖYLEDİ, “AKLA GELEBİLECEK HER KURUMUN, BELEDİYELERİN, ÜNİVERSİTELERİN, VALİLİKLERİN TALEPLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.
  – ERZURUM’DAN BİR MESLEK LİSESİNİN, SON DERECE SIKINTILI GÜNLERDE ORTAYA ÇIKIP, KORONAVİRÜS SAVAŞÇILIĞINA SOYUNMASI, “VATAN DARDAYSA, ERZURUM HEP VARDIR VE ÖNDEDİR” SÖZÜNÜ BİR KEZ DAHA AKILLARA GETİRDİ.
  – KİMYA BÖLÜMÜ EKİP KAPTANI FATİH BÜLBÜL (Haberde Fatih Hoca’nın soyadı sevhen Gündüz olarak yazılmış. Düzeltir, özür dileriz), ÜRETTİKLERİ HER ÜRÜNÜN BAKANLIK ONAYLI VE STANDARTLARA UYGUN OLDUĞUNU SÖYLEDİ, “BİZ KAMU ADINA ÇALIŞIYOR, HALKIMIZ İÇİN ÜRETİM YAPIYORUZ. BİZDE KAZANÇ DEĞİL, HİZMET VE ÜRETİM ÖN PLANDA” DİYE KONUŞTU.
  – GENELDE 20’ŞER LİTRELİK BİDONLARA DOLDURULARAK SEVKİYATI YAPILAN ÜRÜNÜN FİYATI YAKLAŞIK 32 LİRA. EL KADAR BİR DEZENFEKTAN ÜRÜNÜNÜN ECZANELERDE 5 TL’DEN SATILDIĞI GÖZ ÖNÜNE GETİRİLDİĞİNDE, FIRSATÇILARIN YAPTIĞI VURGUNUN BOYUTU DA KENDİLİĞİNDEN ORTAYA ÇIKIYOR.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ