$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

ÖZ: YEDİ DÜVELE DEMOKRASİ DERSİ VERECEĞİZ

ÖZ: YEDİ DÜVELE DEMOKRASİ DERSİ VERECEĞİZ
  • 22.06.2018

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, “Erzurum milli mücadelenin mihenk taşı, milli iradenin ve siyasetin refleks şehridir. Dadaşlar ülkemizi bölmek parçalamak isteyen yedi düvele 24 Haziran’da unutulmayacak bir demokrasi dersi verecek” dedi.

Kampanya döneminde yaptıkları çalışmaları değerlendiren Başkan Öz, Erzurum’u karış karış dolaştıklarını ve vatandaşla buluştuklarını hatırlattı. Başkan Öz, çalışmalarıyla ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı:

“Erzurum’u karış karış gezerek, vatandaşlarımızla buluştuk. Hemşehrilerimize sağlık, ulaştırma, haberleşme, eğitim, adalet, tarım ve hayvancılık, çevre ve şehircilik, aile ve sosyal politikalar, spor, kültür, turizm, bilim, sanayi ve teknoloji başta olmak üzere ilimizde ve ülkemizde hayat bulan yatırımları anlattık.  Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gözbebeği olan Dadaşlar diyarının 16 yılını vatandaşlarımıza aktardık.”

Erzurum’da dev yatırımların hayata geçtiğini ifade eden Başkan Öz, şöyle devam etti:

“Erzurum’a Ak İktidarımız döneminde şimdiye kadar 25,90 Milyar TL yatırım yapıldı. Şehrimiz tabiri yerindeyse adeta ‘Yatırım abadı’ oldu. Milli kaynakların milletin emrine sunulduğu bu dönemin devamı olan Türkiye’nin şahlanış vaktine inşallah 24 Haziran’da adım atacağız. Vatandaşlarımızın teveccühüyle tarih ve medeniyet kenti Erzurum’da Dadaşların torunları, 24 Haziran’da istiklal ve istikbalimize ket vurmak isteyenlere şunu söyleyecek; ‘Erzurum demokrasi şehridir. Erzurum Türkiye demektir. Erzurum vatan paydasının özüdür. Hürriyet ve istiklal şehri Erzurum dün olduğu gibi bugün de Türkiye’nin şahlanışına öncü olacaktır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ