$ DOLAR → Alış: 15,91 / Satış: 15,98
€ EURO → Alış: 16,84 / Satış: 16,90

BAYRAMOĞLU’NUN BAŞARISINA ALKIŞ

BAYRAMOĞLU’NUN BAŞARISINA ALKIŞ
  • 20.01.2022

ERZURUM Kalkınma Vakfı (ER-VAK), uluslararası lezzet başarısı kazanan Bayramoğlu Un’un sahip ve yöneticilerini kutladı.

ER- VAK Başkanı Erdal Güzel, Prof. Dr. Vahap Yağanoğlu, Abdurrahman Zeynel, Sabri Topdağı, Kadir Sabuncuoğlu, Şerafettin Çakal’dan oluşan yönetim ve mütevelli heyet üyeleri, Bayramoğlu Group’u ziyaret etti. Birinci Organize Sanayi bölgesindeki tesislerde dün yapılan görüşmede Başkan Erdal Güzel, Bayramoğlu Group’un kurucularından Kazım Bayramoğlu ve yöneticilerini kazanılan lezzet başarısından dolayı tebrik etti.

Doğu Anadolu Bölgesinde ilk özel yem fabrikasının temelini 1987’de attıklarını, günümüzde yemin yanı sıra, un, inşaat, büyükbaş besicilik ve lisanslı depoculuk olmak üzere beş farklı sektörde hizmet verdiklerini bildiren Kazım Bayramoğlu da, Bayramoğlu Un’un uluslararası arenada lezzet ödülü almasını sevindirici bulduklarını açıkladı ve ER-VAK heyetine teşekkür etti.

Kazım Bayramoğlu’nun Eczacı olan kızı Emine Bayramoğlu Dursun, uluslararası piyasada ‘Bayramoğlu Un’un kalitesinin değerlendirildiğini belirtti. Yüksek rakımda yetiştirilen organik buğdayı una dönüştürürken üstün teknolojiden yararlandıklarına işaret eden Emine Bayramoğlu Dursun, “Belçika’nın başkenti Brüksel’deki Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nde, 200’den fazla Dünyanın en ünlü şeflerinin jüri olduğu yarışmada, ‘Bayramoğlu Un’un lezzetli olduğu tescillendi. Erzurum’un markası olan ‘Bayramoğlu Un’un kalite ve lezzetine zaten biz güveniyorduk. Ancak böylesine önemli bir uluslararası kuruluşun sınavına girmek ve başarı elde etmek bizleri gururlandırdı” dedi.

Bayramoğlu Group Yönetim Kurulu üyesi Yunus Bayramoğlu ise üretimde kalite ve güvene önem verdiklerine dikkat çekti. Yunus Bayramoğlu “Bayramoğlu Group, değişim ve gelişimin öncüsüdür. Sahip olduğu tecrübe ve ileri teknoloji yatırımları ile her zaman öncü ve referans marka olmuştur. Günlük 800 ton yem ve 400 ton un üretim kapasitesine sahip olan fabrikalarımız, günümüzün en modern teknolojisi ile donatılmış, tam otomasyon sistemi ile hatasız üretim anlayışıyla çalışmaktadır. Laboratuvarlarından üretim teknolojilerine kadar hayata geçirdiği her proje ile yenilikçi ve zamanın teknolojisine uygun üretim anlayışını sürdürmektedir. Hedefimiz, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda lider olmaktır” diye konuştu. erzhaber

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ