$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

O ÇOCUKLARI, ÇOCUKLAR DA ONU ÇOK SEVİYOR

O ÇOCUKLARI, ÇOCUKLAR DA ONU ÇOK SEVİYOR
  • 04.02.2017

ERZURUM Valisi Seyfettin Azizoğlu’nun çocuklara olan ilgisi ve sevgisi, hemen her yerde kendisini gösteriyor. Gördüğü çocuklarla fırsatını yakaladığında sohbet eden, hal ve hatırlarını soran Vali Azizoğlu, geçtiğimiz gün gittiği Uzundere’de de çocuklar tarafından sevgi çemberine alındı.

Kirazlı Köyü’ndeki herefene şenliğine katılan Vali Seyfettin Azizoğlu, kurulan çadırda köyün çocukları ile şakalaştı, sohbet etti, daha sonra da erzurumdanhaberler.com objektiflerine poz verdi.

Köylerinde bir vali görmenin sevinci ve mutluluğu içinde Azizoğlu’nu sarıp, sarmalayan çocukların duyduğu mutluluk yüzlerine yansıdı.

Yaptığı gezilerde, çocuklara özel ilgi gösteren Vali Seyfettin Azizoğlu’nun bu davranışı, diğer kamu görevlileri tarafından da örnek alınıyor. “Çocuklar Vali Bey’i, Vali Bey de çocukları çok seviyor” diyen bir kamu yöneticisi, “Vali Bey, çocuklara bir baba gibi yaklaşıyor, seviyor, sohbet ediyor. Bu davranışı herkesi mutlu ediyor. Bazen ortam gergin olabiliyor. Eğer bir çocuk gelip de, ortama dahil oluyorsa, o gergin hava kendiliğinden dağılıyor. Yani zaman zaman çocuklar bizim sigortamız olabiliyor” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ