$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

OLACAK ŞEY DEĞİL AMA!..

OLACAK ŞEY DEĞİL AMA!..
  • 28.06.2018

SABAH dersaneye gitmek üzere bindiği belediye otobüsünde bayılan genç kız, kaldırımda kaderine terkedildi, içi yolcu dolu otobüs, sanki hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti!

Duyan herkese “bu kadar da olmaz” denilen olay, iddiaya göre Yıldızkent yolunda meydana geldi.

Bir dersanede sınav hazırlığı yapan 17 yaşındaki İ.K., her zamanki gibi, saat 09.00 sıralarında evinden çıktı, G4 hattında çalışan belediye otobüsüne binerek yola koyuldu.

OTOBÜSTE BAYILDI

Tıklım tıklım dolu otobüsün içinde aniden fenalaşan genç kız, olduğu yere yığıldı.

Özellikle bayan yolcuların feryadı üzerine, otobüs durdu ve İ.K.’ya ilk müdahale yolcular tarafından yapıldı.

Bir süre oturtulduğu koltukta kendine getirilmeye çalışılan İ.K., “temiz hava alsın” denilerek aşağı indirildi ve kaldırıma uzatıldı.

İ.K.’nin arkadaşı olduğunu belirten bir genç kız da otobüsten inerek, kendisine yardımcı olmaya çalıştı.

HERKES SEYRETTİ

Otobüs şoförünün yanlarına geldiğini ve kendilerini kontrol ettikten sonra, otobüse binerek yola koyulduğunu, otobüsteki yolcuların da hiçbir şey olmamış gibi, yaşananları sadece seyretmekle yetindiğini belirten genç kızın, “İ.K., kaldırımda uzanmış yatıyordu. Çaresizlik içinde ne yapacağımızı şaşırmış haldeydik. Az sonra bir araç durdu. Sürücüsü bayandı. Bizi aracına aldı ve dersaneye kadar getirdi. Halbu ki, otobüs şoförünün hastayı hiç vakit kaybetmeden hastaneye götürmesi ve acil servise yetiştirmesi gerekirdi” dediği öğrenildi.

Öte yandan, olaylad haberdar olan İ.K.’nın babasının, Cumhuriyet Savcılığı’na giderek, otobüs sürücüsü hakkında şikayetçi olduğu belirtildi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ