$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

İLK ZİYARET, ANLAMLI BİR ADRESE

İLK ZİYARET, ANLAMLI BİR ADRESE
  • 11.10.2017

ERZURUM Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkan Adayı Zafer Ergüney, nisan ayına ertelenmesine rağmen, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Hazırladığı çalışma programını, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sürdüren Zafer Ergüney, ilk “merhaba”sını da “anlamlı bir adres”e yaptı ve Erzurum Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde Başkan Hatem tetik ile görüştü. Ziyareti sırasında, “Bugün bu rahat yaşamımızı şehitlerimize ve onların ailelerine borçluyuz” diyen Ergüney, iş dünyası olarak şehit ailelerinin yanında ve onlarla birlikte olduklarını göstermek için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Ziyarette Ergüney’e işadamı Enver Mutlu da eşlik etti.

Aday olarak ortaya çıkış sebeplerinin başında tüm sivil toplum hareketleriyle birlikte ortak çalışma kültürü oluşturabilme niyeti yattığını belirten Ergüney, şehitlere ve onların ailelerine çok şey borçlu olduklarını da ifade ederek, “Bizim ülkemizin tapusu şehit kanlarıyla yazılmıştır. Vatanımızın her karış toprağında şehit kanı mevcuttur. Onun içinde ilk ziyaretimizi Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne yapmak istedik. Yapacağımız hiçbir eylem onlara karşı borcumuzu ödemeye yetmez. Ancak iş dünyası olarak şehit ailelerimizin yanında ve onlarla birlikte olduğumuzu göstermek istiyoruz” dedi.

Erzurum’un başta ekonomi olmak üzere birçok alanda gelişmesi için yola çıktıklarını da belirten Ergüney, “Gayemiz Erzurum’u layık olduğu yere taşımak. Bugüne kadar gördük ki ferdi olarak yapılan çalışmalarda bir yol katedilemedi. Bizde bu birliği oluşturmaya çalışıyoruz. İnşallah tüm STK’larımızla birlikte Erzurum’u geliştirip, kalkındıracağız” diye konuştu.

Tetik ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek seçim sürecinde Ergüney’e başarılar diledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ