$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,85 / Satış: 4,87

SAHİPSİZLİK BÖYLE BİR ŞEY OLMALI

SAHİPSİZLİK BÖYLE BİR ŞEY OLMALI
  • 07.01.2018

get link http://www.pedijatrija.org/?how-to-write-a-resource-paper how to write a resource paper ERZURUM‘un tarihi camilerinden olan ve bundan 363 yıl önce yapılan Caferiye Cami’nin çevresini saran bahçe duvarlarının üzerindeki sütunlardan birisi daha yerle bir oldu.

erzurumdanhaberler.com takipçilerinin geçtiğimiz günlerde haber merkezimize ulaştırdığı, bizim de “neden koptu, kim yapacak?” diye sorduğumuz Caferiye Cami bahçesinin sütunlarından birisinin daha kopması, “sırada hangi sütun var?” sorusunu akıllara getirdi.

source site Çektiği fotoğrafı haber merkezimize ulaştıran takipçilerimizden duyarlı bir vatandaş, “Bahçe kapısının girişindeki kopan sütunun yerine yerleştirilmesini beklerken, ikinci sütunun da koparak yerle bir olduğunu görmek, ben dahil çoğu insanı hem üzdü, hem de şaşkınlığa sürükledi” dedi ve şöyle devam etti:

http://www.alconi.ro/?us-essay-writers

AYIPTIR, YAZIKTIR, GÜNAHTIR

“Camiyi 1645 yılında Cafer Ağa diye hayır sahibi bir Erzurumlu yaptırmış. Aradan yıllar geçmiş, cami sapasağlam ayakta. Ama biz, güya kesme taşlarla yeniden yaptığımız iğreti bahçe duvarının üstüne birkaç sütunu yamama başarısı gösterememişiz. Aslında o bahçe duvarını yapanlardan hesap sorulması gerekir. Ayıptır, günahtır, yazıktır. Sahipsizlik böyle bir şey olsa gerek.” go site erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ