$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

GÜNÜMÜZDE BÖYLELERİ DE VAR!

GÜNÜMÜZDE BÖYLELERİ DE VAR!
  • 24.02.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi Güvenlik Şube Müdürlüğü’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Ercan Aktaş ve Süleyman Güzelbaba, “insanlık öldü” diyenlere, “hayır, ölmedi” dedirtip, parmak ısırtan bir davranış sergiledi, hem insanlığın nasıl olması gerektiğini gösterdi ve hem de Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in talimatıyla cumhuriyet altını ile ödüllendirildiler.

Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; Olimpiyat Park’ta devriye gezen güvenlik görevlileri Ercan Aktaş ve Süleyman Güzelbaba, bir çanta buldu. İçerisinde kimlik bilgisi bulunan ve 20 bin lira değerindeki ziynet eşyası ile dolu olan çanta, daha sonra sahibine teslim edildi.

ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRİLDİLER

Bu davranışları ile gören, duyan herkese “helal olsun” dedirten Ercan Aktaş ile Süleyman Güzelbaba, hem üstlerinden takdir gördü ve hem de Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in talimatıyla, cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç, bu güzel davranışı gösteren güvenlik görevlileri ile Destek Hizmetleri Daire Başkanı Yücel Kara’yı tebrik ederek, “Erzurum Büyükşehir Belediyesi bünyesinde böylesine doğru çalışan insanların bulunması bizleri onurlandırıyor. Liyakatli ve özverili kadrolara sahip belediyemizin her biri çalışanı Dadaşın vakarıyla hareket eden bir kabiliyet ve karaktere sahiptir. Bütün mesai arkadaşlarımıza şehrimizin gelişimi için gösterdikleri özveriden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ